Princi saudit në koma qe 14 vite: Xhirohet momenti i pabesueshëm kur lëviz për herë të parë

Princi saudit, i cili ka qenë në koma për  14 vite me radhë për herë të parë ka lëvizur kokën dhe videoja e këtij momenti është bërë virale.


Princesha Rima bint Talal, vajza e miliarderit Alwald bin Talal, ka publikuar videon e kushëririt të saj Valid bin Kalid, duke lëvizur kokën për herë të parë pas gjendjes në koma për 14 vjet me radhë, transmeton Reporteri.net.

Princi saudit ra në koma pas një aksidenti me makinë.

Miliarderi Alvalid van Talal më në fund vizitoi kushëririn e tij pasi që po mbahej si i burgosur që nga viti 2018 për shkak të akuzave për korrupsion.

Valid, i njohur në Arabinë Saudite nën pseudonimin “Princi i fjetur”, është djali i princit Kalid bin Talal. /Reporteri.net