×
 • Extra
 • Extra

  “Respekt për bukuroshen”, missi i përgjigjet Lulzim Hetemit që i komentoi në Facebook

  Reporteri
  03 Qershor 2023 | 21:05

  Ditën e djeshme u bë viral komenti i kryetarit të Leposaviçit, Lulzim Hetemi në fotografinë e modeles kosovare, Mejreme Hajdaraj. Ky koment mori vëmendje të madhe duke ditur zhvillimet e fundit në veri të vendit mes qytetarëve serb, KFOR-it dhe Policisë së Kosovës.

  “Respekt për bukuroshen”, kishte shkruar Hetemi.

  E pas komentit të Hetemit ka reaguar vetë modelja.

  Mejreme Hajdaraj ka publikuar në InstaStory komentin e kryetarit Hetemi dhe ka shkruar “respekt për kryetarin”.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!