×
 • Extra
 • Extra

  Shiu në Prishtinë, qytetari del për “peshkim”, falënderon Përparim Ramën që ‘ia mundësoi’

  Reporteri
  15 Nëntor 2023 | 16:38

  Tiktokeri i njohur në Kosovë, Egzon Sahiti, ka ironizuar me gjendjen e krijuar në Prishtinë pas reshjeve të shiut.

  Ai ka dalë të “peshkojë” dhe e ka falënderuar kryetarin e Prishtinës, Përparim Rama.

  “Dua ta falenderoj kryetarin e Prishtinës që na ka mundësuar neve peshkatarëve të peshkojmë këtu në Prishtinë, faleminderit kryetar”, thotë ai.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!