“Shpërthen” ironia: Edhe Lionel Messi ishte anëtar i SHIK-ut në vitin 2004

Debatit të fundit për faktin se kush nuk ka qenë dhe kush ka qenë pjesëtar i Shërbimit Informativ të Kosovës (SHIK) i është bashkuar pothuajse tërë opinioni publik i Kosovës.


Së fundi në lidhje me këtë tematikë ka ironizuar edhe monitoruesi i Kuvendit nga KDI, Artan Murati, shkruan Reporteri.net.

Murati përmes një postimi në Facebook ka thënë se edhe futbollisti i famshëm Lionel Messi dikur kishte qenë anëtarë i SHIK-ut por që ishte larguar për shkak të pagës së vogël.

E FUNDIT: Lionel Messi ishte anetar i SHIK-ut ne vitin 2004. U largua nga aty per te Barcelona per shkak te rroges se vogel (FOTO)

Gepostet von Artan Murati am Mittwoch, 17. April 2019