Shqetësuese: Gruaja pi marihuanë, ia frynë tymin në fytyrë fëmijës

Pamjet shqetësuese shfaqin një grua duke konsumuar mariuanë, përpara se t’ia lirojë tymin fytyrës së një fëmiu.


Videoja ka bërë xhiro rrjetet sociale të dillën, gjersa shfaq gruan duke qëndruar në afërsi të një fëmije, ndërsa pi marihuanë nga një bong, transmeton lajmi.net.

Ajo është incizuar dhe më pas videoja i është publikuar në ‘Snapchat’, e cila dyshohet të ketë qenë në Queensland të Australisë.


Ende nuk dihet asgjë në lidhje me identitetin e gruas, apo nëse është arrestuar ajo.

Sidoqoftë, ndiqeni videon më poshtë për ta parë momentin trishtues.