Vajza bie nga dritarja në Brezovicë pasi tentoi të bënte foto dhe video “perfekte”

Fotot dhe videot në vende të veçanta, por jo vetëm, janë nga gjërat më të preferuara të vajzave.


Nuk kanë qënë të pakta, rastet kur jemi surprizuar nga ambientet që ato zgjedhin për foto.

Mirëpo, ka patur raste, që tentativat për foto dhe video të veçanta nuk kanë shkuar sipas planit.

E një rast i tillë ka mbërritur edhe në redaksinë e JOQ ALBANIA.

Një vajzë e re, e cila kishte shkuar për të pushuar në Brozovicë, kishte vendosur të bënte një video të veçantë në dritaren e banesës së marrë me qira.

Siç shihet edhe nga videoja, përpjekja për një video të bukur dhe me pamje të veçantë ka dështuar.

Vajza rrëzohet keq nga dritarja. Sipas shoqes që ka dërguar videon, ajo nuk ka pësuar lëndime të shumta.