Vjosa Osmani tregon arsyen pse nuk bëri dasmë

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka shpalosur disa detaje nga jeta e saj personale.


Ndër të tjerash, ajo ka treguar se nuk ka bërë ceremoni të dasmës.

“Ne jemi kurorëzuar në dimër, më pas kemi menduar që të presim teksa kthehen prindërit e burrit nga Australia e të bëjmë një dasmë të madhe, por më pas ajo është shtyrë dhe ai ende më thotë se më ke borxh një dasmë”, tha Osmani për Prive.

Ajo madje tha se nuk i pëlqen shumë ceremonitë e tilla dhe se shkon shumë rrallë në dasma.