Aksident trafiku në fshatin Lupç të Podujevës

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Lupç të Podujevës.


Në videon që ka siguruar Reporteri.net shihet se si dy vetura, njëra e tipit Passat dhe tjetra xhip janë aksidentuar.

Përveç dëmeve materiale nuk dihet nëse ka të lënduar.

Kujtojmë se aksidentet në trafik janë shtuar dukshëm kohëve të fundit dhe jo pak po ndodhin në masgjistralen Prishtinë – Podujevë. /Reporteri.net/.