Haradinaj shkon për kryeshnosh tek ministri, i vdiq babai

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka shkuar për ngushëllime në familjen e ministrit të Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skënder Reçica, me rastin e ndarjes nga jeta të babait të tij.


Këtë e ka bërë të ditur vetë kryeministri Haradinaj përmes një postimi në Facebook, shkruan Reporteri.net.

Ky është postimi i kryeministrit:

Me kabinetin qeveritar, për ngushëllim në familjen e ministrit të Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skënder Reçica, për ndarjen nga jeta të babait të tij, Ferizit. Ministrit Reçica i shpreha konsideratën time për punën dhe kujdesin e tij. Kurse nënës së tij i urova forcë që ta përballojë këtë dhimbje.

Fotografia e Ramush Haradinaj

Fotografia e Ramush Haradinaj

Fotografia e Ramush Haradinaj