I hapën llogari të rreme në rrjete sociale, vajza nga Prizreni tenton të vetëvritet

Një vajzë nga Prizreni kishte tentuar të vetëvritej pasi nuk kishte mundur të durojë presionin që ishte bërë në drejtim të saj nga ana e një mashkulli i cili kishte hapur adresa të rreme në rrjetet sociale në emër të saj, shkruan Reporteri.net.


Kjo u konfirmua përmes raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, në të cilin thuhet se viktimës i është ofruar ndihmë mjekësore dhe e njëjta është jashtë rrezikut për jetë.

Policia konfirmon se motivi i  incidentit është kanosja qe i është bërë viktimës nga ana e të dyshuarit mashkull ku ky i fundit kishte hapur adresa të rreme në rrjetet sociale në emër të viktimës.

Nuk raportohet për të arrestuar. /Reporteri.net