Ish-kryeministrit Mustafa i vdes një person shumë i afërt

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka marrë një lajm të zi mëngjesin e sotëm, pasi motra e tij ka vdekur.


Lajmin e ka bërë të ditur vetë i biri i ish-kryeministrit, Besnik Mustafa, i cili ka treguar edhe për ceremoninë e varrimit, shkruan Reporteri.net.

Ky është njoftimi i plotë i Besnik Mustafës:

NJOFTIM:

Familjarë dhe miqë të nderuar me pikëllim të thellë ju njoftojmë se sot me datën 05.04.2019 ndërroj jetë halla jonë

Hasime Mustafa-Gashi

Varrimi bëhet sot me datën 05.04.2019 në ora 15:00 te varrezat e fshatit Busi (Mramor).