Momenti kur gruaja e Kadri Veselit e pret atë në oborrin e shtëpisë

Ish-kryeparlamentari dhe ish-themeluesi i UÇK-së, Kadri Veseli, ka qëndruar për pak çastesh sot në shtëpinë e tij në Bair të Mitrovicës.

Veseli u lirua përkohësisht nga Haga, pas vdekjes së nënës së tij, Ajshe Veselit.

Ky është momenti kur bashkëshortja e Veselit, Violeta Veseli e priti atë në oborrin e shtëpisë.

Nuk dihet sa gjatë do të qëndrojë Veseli në Kosovë