×
 • Lajme
 • Rajon

  Bie nga skela teksa po punonte, humb jetën shqiptari në Greqi

  Reporteri
  24 Mars 2023 | 13:47

  Është raportuar se një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Greqi pasi ka rënë nga skela, teksa po kryente punimet në një banesë.

  Mësohet se 53-vjeçari ka rënë nga një lartësi prej 2.5 m dhe ka vdekur në vend.

  Menjëherë janë lajmëruar autoritetet dhe policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, për të hetuar më shumë rreth aksidentit fatal.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!