×
Rajon
Rajon
Deputetja dhe profesorja e së drejtës kushtetuese Gordana Siljanovska- Davkova, u zgjodh kandidate për Presidente të Maqedonisë së Veriut nga partia opozitare...
13:59 | 03 Mars 2024

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!