Shembet “Adriatiku” në Mitrovicë, dyshohet se ka zënë disa persona

Një pjesë e ndërtesës së ish-hotel Adriatikut në Mitrovicë është shembur para pak minutash, nga çka dyshohet se disa persona e kanë pësuar.


Policia e Kosovës nuk ka dhënë akoma detaje për rastin, mirëpo Reporteri.net mëson se dyshohet për të lënduar.

Zjarrfikësit dhe Policia janë në vend të ngjarjes, ndërkohë që ende nuk dihet për detaje.

Reporteri.net ka mësuar nga burime brenda Policisë se dyshohet se mund të ketë persona nën këto gërmadha.

Për këtë rast, do t’ju mbajmë të informuar…