3 personat u vranë brenda një banese në Prishtinë

Sot rreth orës 14:00 janë dëgjuar disa të shtëna me armë zjarri në Prishtinë ku kanë mbetur 3 persona të vdekur.


Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka mësuar se të shtënat me armë kanë ndodhur brenda një banese në rrugën ‘ Bill Klinton’. Flora Ahmeti e ka konfirmuar rastin për Reporterin.

Sipas konfirmimeve të saj, nga të shtënat me armë zjarri kanë mbetur të vrarë 3 persona brenda një banese.

‘Policia ka marrë informacionin për nje vdekje te dyshimte ne rrugen “Bill Klinton” në Prishtinë. Nga informacionet e para në vendin e ngjarjes dyshohet se nga arma e zjarrit janè vrare tre persona’ tha Ahmeti për Reporterin.

Menjëherë pas marrjes së këtij informacioni në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet e nevojshme policore dhe aktualisht njësitet policore janë duke punuar ne sqarimin e të gjitha rrethanave që kanë të bëjnë me rastin.


/Reporteri.net/