×
 • Show Time
 • Show Time

  “A e urove për shtatzëninë”, Olta Gixhari publikon mesazhet me Kiara Titon

  Reporteri
  08 Dhjetor 2023 | 12:07

  Aktorja Olta Gixhari si duket pas përfundimit të Big Brother Vip ka hedhur pas krahëve mëritë me çiftin Kiara Tito & Luiz Ejlli.

  Olta ka zbuluar se e ka uruar Kiarën dhe Luizin pas lajmit se do të bëhen prindër për herë të parë, duke ndarë me ndjekësit dhe mesazhin që i ka dërguar moderatores.

  “Urime Kiara në rrugëtimin më të bukur në jetë. Zoti ju bekoi, ashtu qofshi gjithmonë”, i ka shkruar Kiarës, Olta.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!