×
 • Show Time
 • Show Time

  “Ai nuk ekziston në jetën e tij”, reagon ashpër nëna e djalit të Meritonit: Kujdestaria më përket vetëm mua

  Reporteri
  12 Shkurt 2024 | 14:49

  Ish-partnerja dhe nëna e djalit të Meriton Mjekiqit, Egesta, u ka bërë thirrje publike mediave që të mos publikojnë foton e djalit të tyre të mitur.

  Në një reagim në Instastory, ajo deklaron se Meritoni nuk ekziston në jetën e djalit, dhe se vendimet dhe kujdestaria i përkasin asaj.

  “Ai(Meritoni) nuk ekziston në jetën e tij (djalit). Vetëm mua më përket kujdestaria, e drejta, vendimet për Loarin”– shkruan ajo mes të tjerash.

  Së fundmi, gjatë një bisede me Ledjonën në BBV, Meritoni u shpreh se i biri jeton në distancë, teksa shtoi se “çdo prind është i lidhur me fëmijën shumë”. Mertion tha se nëse do të bënte një tatuazh, do e lidhte me portretin e djalit.

  “Nuk kam asnjë tatuazh, nëse bëj diçka do e lidh me portretin e djalit. Më ka marrë malli. Djali jeton në distancë, çdo prind është i lidhur me fëmijën shumë”, tha moderatori.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!