×
 • Show Time
 • Show Time

  Alarmi i rremë për bombë e la pa performuar, Yll Limani reagon ashpër

  Reporteri
  28 Nëntor 2023 | 8:02

  Ishte planifikuar që mbrëmë e deri sot në orët e hershme të mëngjesit, Yll Limani të këndonte në diskotekën ku pati alarm të rremë për bombë.

  Festa që ishte paraparë të mbahet për festën e 28 nëntorit u anulua. Personat që ishin brenda në lokal u nxorën jashtë dhe vendi u kontrollua nga pjesëtaret e Policisë së Kosovës, saktësisht njësiti antibombë dhe njësiti K9.

  Të gjithë pjesëmarrësit që kishin vendosur të kalonin natën aty, u larguan nga vendi i ngjarjes. Pa kënduar mbeti edhe Yll Limani, i cili doli menjëherë më një reagim për krejt atë çfarë ka ndodhur, e që në fund doli të jetë vetëm një gënjeshtër.

  Këngëtari i ka kërkuar falje njerëzve që mbrëmë kishin bërë plan t’i dëgjonin këngët e tij.

  Panik në një diskotekë në Prishtinë, intervenon njësiti antibombë i Policisë- alarmi për eksploziv del i rrejshëm

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!