×
 • Show Time
 • Show Time

  Angelina Jolie rrëfen pse u nda nga Brad Pitt

  Reporteri
  15 Mars 2019 | 16:39

  Angelina Jolie rrëfeu në një intervistë të rrallë televizive se pas ndarjes me Brad Pitt, ka ndjerë brenda vetes një boshllëk të madh.

  Një marrëdhënie nuk është asnjëherë bardh e zi, tha aktorja e famshme hollivudiane; u mblodhën shumë gjera dhe në fund, dallimet që kishim për rritjen e fëmijëve na shtynë drejt ndarjes.

  “Konsumi i alkoolit nga ana e tij nisi të kthehej në një problem dhe filloi të humbiste shumë raste të mira në hollivud. Por ai është babai i fëmijëve të mi dhe nuk kam ndërmend të flas shumë, u shpreh ajo.

  Angelina përmendi dhe biznesin e saj te ri, një linjë produktesh qe ndihmojnë dobësimin.

  Sipas 43 vjeçares, është pikërisht kjo linjë që e ndihmon të ruajë elegancën e saj mbresëlënëse e që i jep nga ana tjetër edhe shumë energji.

  Por duket se kjo nismë e saj ka qene një tjetër faktor që ka nxitur ndarjen e dhimbshme nga bashkëshorti, të cilën Angelina, siç pohojnë burime pranë saj e ka vuajtur për një kohë të gjate.

  Aktorja thotë se angazhimin me këtë linjë e bëri ish-bashkëshortin të ndihej i refuzuar. “Unë nuk mendova se ishte përgjegjësia ime të fokusohesha tek ndjenjat e tij lidhur me këtë ambicie që kisha”, ka shpjeguar Angelina, duke shtuar se Brad e dinte fare mire sesa e dëshironte ajo suksesin dhe sa për zemër e kishte krijimin e një produkti të përsosur.

   

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!