×
 • Show Time
 • Show Time

  Arbana Osmani bën ndryshimin e papritur në fytyrë

  Reporteri
  06 Qershor 2023 | 21:34

  Arbana Osmani ka treguar përmes një videoje në Instagram story se ka bërë një ndryshim në fytyrë.

  Moderatorja shumë e pëlqyer nga publiku ka rregulluar vetullat dhe e ka ndarë rezultatin me ndjekësit.

  “Jam Arbana”, shkruan ajo krah videos duke treguar kështu se ndihet ndryshe pas këtij procesi bukurie.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!