×
 • Show Time
 • Show Time

  Arbana Osmani flet hapur për ndërhyrjet: Botoksin e kam bërë për herë të parë para 2 vitesh

  Reporteri
  22 Shkurt 2024 | 16:35

  Arbana Osmani, moderatorja e njohur shqiptare, në rrjetin social ‘Instagram’ ka treguar për ndërhyrjet në fytyrën e saj.

  Arbana ka treguar se kur kishte bërë për herë të parë Botox.

  “Botoxin e kam bërë për herë të parë para 2 vitesh para fillimit të BB, vetëm të zona e ballit. Isha tmerr frikë normal, por që më pëlqeu rezultati dhe e ri përsërita pas 6 muajsh”, ka shkruar Arbana.

  Ndërsa, ajo ka treguar edhe kur e kishte bërë për herë të fundit.

  “Për herë të fundit e kam bërë vjet para dasmës, te balli dhe pak poshtë syve”, ka treguar ajo.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!