×
 • Show Time
 • Show Time

  Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

  Reporteri
  19 Prill 2024 | 8:47

  Këngëtari dhe reperi Bardhi pritet që të bëhet së shpejti baba i një fëmijë.

  Këngëtari pritet të jetë baba i fëmijës që do ta sjellë në jetë partnerja e tij, Sara Gjordeni.

  Fillimisht, lajmin e bëri të ditur nëpër rrjetet sociale Sara, kurse tani e ka bërë edhe Bardhi në profilin e tij zyrtar në Instagram.

  “Faleminderit Zot! Këtë gëzim deshta me e nda më të gjithë ju… E inshallah e përjeton secili prej jush se s’paska ndjenjë më të bukur e më të shenjtë! “, ka shkruar Bardhi në InstaStory.

   

  View this post on Instagram

   

  A post shared by BARDHI (@bardhi)

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!