×
 • Show Time
 • Show Time

  Bebe Rexha kthehet me këngën “Chase It”

  Reporteri
  17 Maj 2024 | 18:15

  Pas disa muajsh mungesë, këngëtarja Bebe Rexha është kthyer në skenë me këngën e re “Chase It”, shkruan Reporteri.net.

  Kënga është shumë ritmike dhe fiks për verën e nxehtë.

  Kënga e fundit e Bebes ishte “Heart Wats What It Wants”.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!