×
 • Show Time
 • Show Time

  Blero shtanget kur dëgjon zërin e Afronës në emision: Më kanë tradhtuar dhe kam tradhtuar

  Reporteri
  18 Maj 2024 | 20:20

  Këngëtari kosovar, Blero është rrëfyer për jetën e tij.

  Ai edhe pse ka qenë shumë i vetëpërmbajtur dhe nuk ka dashur të zbulojë shumë gjëra nga jeta e tij private, kur dëgjoi zërin e ish-bashkëshortes së tij Afrona, u befasua.

  Prej disa kohësh ata janë ndarë dhe gjithsecili po jeton jetën e vetë. Një nga pyetjet që Afrona i ka bërë Bleros është “njerëzit që qeshin shumë, a mendon se kanë një lloj mllefi përbrenda dhe nuk janë ashtu siç hiqen në publik”?

  Blero: Më ke djersitur. Unë mendoj që po, disa njerëz vajin e kanë me buzëqeshje kështu që…

  “Unë jam tip që jap shumë prej vetes sime, unë kur jap shumë jap gjithçka, dhe kur dikush nuk e bën të njëjtën gjë, unë lëndohem shumë. Lëndohem aq shumë saqë jam totalisht i thyer”, tha Blero.

  Afrona më pas e pyeti Bleron se si e sheh një lidhje të shëndoshë.

  “A është një gjë që pyet veten, nga vijnë këto ndarjet, a dorëzohen shumë shpejt çiftet në kohën e sotme, ndodhin shumë tradhti. Si e sheh sot ti një lidhje”, pyeti Afrona.

  “Unë po jetoj një jetë më ndryshe sesa vitet më herët dhe sot viteve të fundit, ndarjet janë më të shpeshta sepse njerëzit nuk janë shumë të dedikuar në një lidhje sepse në një lidhje nuk duhet të jesh 50 me 50, në lidhje duhet të jesh 100% me 100%. Rrjetet sociale, lakmia, jeta false që bëjnë, gjenerata e sotme funksionin ndryshe dhe ndodhin tradhtitë”, u përgjigj Blero.

  I pyetur nga moderatorja Erjona Rusi, se a e kanë tradhtuar ndonjëherë Blero tha se e kanë tradhtuar dhe edhe ai vet ka tradhtuar.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!