×
 • Show Time
 • Show Time

  Blero thotë se është beqar

  Reporteri
  09 Qershor 2024 | 22:28

  Artisti shqiptar, Blero Muharremi, ka qenë prej vitesh i komentuar për lidhjet e tij të dashurisë.

  Ai edhe këtë periudhë u përfol pasi u shfaq në ‘podcast’-in e ish-bashkëshortes së tij, Afrona Dikës.

  Megjithatë, këngëtari gjatë kohës së tij në Big Brother VIP Kosova 2 ka folur edhe për romancën e re.

  I ftuar së fundmi në “The Elite Way” në ATV, Blero tha se përfundimisht është beqar.

  Mes tjerash, 45-vjeçari zbuloi edhe arsyen e ndarjes nga ‘bebi’ – ashtu siç iu referohej.

  “Ajo e ka marrë një udhëtim ku unë nuk kam pas qejf, ku unë nuk kam mbërri edhe thjesht pastaj ka vendos që të ndahemi sepse nuk i kemi pasur të njëjtat mendime apo drejtime në jetë”, u shpreh Blero.

  I njëjti po vazhdon angazhimet në muzikë dhe në projekte të reja. /Telegrafi/

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!