×
 • Show Time
 • Show Time

  Dafina publikon këngën “Go, Go, Go”, fshihet një mesazh prapa

  Reporteri
  11 Prill 2024 | 19:06

  Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar këngën e re të titulluar “Go, Go, Go”.

  Me këtë këngë, Duffie bën thirrje kundër heshtjes dhe për ata që ndihen të vetmuar dhe të pafuqishëm.

  “Vetëm fol. Thyeje heshtjen” thuhet në fund të këtij klipi.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!