×
 • Show Time
 • Show Time

  Dafina Zeqiri publikon një foto me Rita Orën dhe Taika Waititi, ky i fundit me shqiponjë në ballë

  Reporteri
  14 Maj 2024 | 23:15

  Këngëtarja Dafina Zeqiri, ka publikuar një fotografi me këngëtaren tjetër të njohur shqiptare Rita Ora dhe me bashkëshortin e Ritës, Taika Waititi, shkruan Reporteri.net.

  Dafina, foton e ka publikuar në “InstaStory”, ndonëse nuk ka shkruar asgjë rreth saj.

  Nuk ka treguar as ku e kanë realizuar bashkë fotografinë, ndonëse të dyja, shihen shumë të lumtura përkrah njëra-tjetrës.

  Ndërkaq, vlen të theksohet se burri i Ritës, ka në ballë një shqiponjë dykrenare.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!