×
 • Show Time
 • Show Time

  Denk dhe MC Kresha sjellin këngën e re “La La La”

  Reporteri
  12 Shkurt 2024 | 20:04

  Denk dhe MC Kresha kanë publikuar ditën e sotme (e hënë) projektin e ri muzikor.

  “La La La” mban titullin bashkëpunimi i tyre, të cilin e kanë sjell të kompletuar edhe nga ana vizuale.

  ‘Beat’-i i këngës u bë nga Black Eagle me producim nga Panda Music.

  Foto: Screenshot/YouTube
  Masterizimi u realizua nga Johan Bejerholm dhe me miksim të Tonic.

  Videoja në ndërkohë i është besuar Gargia nën drejtimin e Andi Deçanit.

  Projekti i plotë tashmë ndodhet në platformën YouTube dhe besohet se do të pëlqehet nga publiku.

  Denk ka sjell këtë kohë disa këngë me emra të mëdhenj të skenës muzikore shqiptare.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!