×
 • Show Time
 • Show Time

  Deputetja e Vetëvendosjes lind binjakë

  Reporteri
  06 Korrik 2022 | 21:16

  Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adelina Grainca është bërë nënë. Ajo ka sjellë në jetë binjakët, Malean dhe Malinin më 1 korrik.

  Lajmin e bukur e ka bërë të ditur deputetja nga LVV-së, Mimoza Kusari-Lila, e cila së bashku me deputeten Saranda Bogujevcin e kanë vizituar së bashku në spital.

  Ajo i ka uruar jetë të gjatë dhe shëndet binjakëve, duke shkruar:

  “Adelina dhe fëmijët janë me shëndet dhe disponim të mirë”, ka shkruar Kusari-Lila, me ç’rast ka publikuar edhe një imazh të bukur në Instagram.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!