×
 • Show Time
 • Show Time

  Drake lindi një fëmijë me pornostare

  Reporteri
  15 Mars 2019 | 20:21

  2018 ishte një vit mjaft delikat për Drake, pasi një nga rivalët e tij reperi Pusha T, e akuzoi se po fshihte një fëmijë nga sytë e publikut.

  Kjo akuzë doli se ishte e vërtetë dhe partnerja, e cila mbante fëmijën e tij ishte Sophie Brussaux, një ish aktore e filmave për të rritur, për të cilën Drake thoshte se e kishte takuar vetëm dy herë.

  Ditën e djeshme ai ka mbajtur një koncert në arenën ‘AccorHotels’ në Paris dhe ajo çfarë i ka habitur të gjithë ka qenë se në të ka qenë prezente edhe Sophie.

  Ajo publikoi disa video në ‘Instagram’, ku shfaqej duke e mbështetur Drake në prapaskenë. Mesa duket dyshja ruan një marrëdhënie të mirë edhe pas ndarjes.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!