×
 • Show Time
 • Show Time

  Dua Lipa lanson këngën “Illusion”

  Reporteri
  12 Prill 2024 | 12:12

  Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka lansuar projektin e ri të titulluar “Illusion”.

  Kjo është kënga e tretë me radhë që vjen në kuadër të albumit të saj “Radical Optimism” i cilin pritet të lansohet i plotë më 3 maj.

  Këngët paraprake “Houdini” dhe “Training Season” patën një sukses të jashtëzakonshëm dhe njëjtë pritet të ndodhë edhe me “Illusion”.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!