×
 • Show Time
 • Show Time

  E ka kuptuar se s’ka më vëmendje?! Dafina Zeqiri mundohet ta fitojë sërish me këtë video provokuese

  Reporteri
  15 Mars 2019 | 23:19

  Dafina Zeqiri, dikur ishte një prej këngëtareve më të pëlqyera të tregut muzikor vendor.


  Ajo në rrjete sociale, vazhdimisht ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

  Por, së fundmi, Dafina ka publikuar për fansat një video mjaft provokuese në rrjetin social Instagram, me anë të së cilës po mundohet të marrë vëmendje.

  E veshur me minifund dhe me ngjyra të ndezura, këngëtarja ka vënë në pah këmbët e saj. Bien në sy tatuazhet e shumta që ajo ka realizuar përgjatë trupit.

   

  View this post on Instagram

   

  A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!