×
 • Show Time
 • Show Time

  Futbollisti afrikan, Keith Groeneveld i propozon fejesë të dashurës së tij të re

  Reporteri
  02 Prill 2024 | 11:18

  Ish i dashuri i Adriana Matoshi, Keith Groeneveld ka qenë i pranishëm tek mediat shqiptare për një kohë të gjatë.

  Futbollisti afrikano-belg duket se ka nisur një romancë të re pasi ka bërë një postim një rrjete sociale. Madje, bëhet e ditur se ai i ka propozuar fejesë partneres së tij.

  Keith dhe Adriana i kanë dhënë fund lidhjes së tyre para dy viteve.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!