×
 • Show Time
 • Show Time

  Getinjo bëhet me veturë të re të tipit “Ferrari”

  Reporteri
  05 Korrik 2022 | 21:51

  Getinjo, është njëri ndër reperët e suksesshëm të estradës shqiptare.

  Ai numëron koncerte të shumta prej ku edhe fiton shumë.

  Reperi njihet edhe për jetën e tij tejet luksoze.

  Nga vizitat në vende të ndryshme dhe veshjet me marka nga më të shtrenjtat ai merr vëmendje me çdo postim.

  Getinjo si duket tashmë luksit të tij i është shtuar edhe një veture e tipit “Ferrari”.

  Këtë e bëri të ditur vetë reperi përmes imazheve të postuara në ‘Instagram’ ku në mbishkrim ka vendosur zemrën e kuqe të dashurisë.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!