×
 • Show Time
 • Show Time

  Getinjo sot feston ditëlindjen, ka një falënderim

  Reporteri
  13 Qershor 2024 | 11:12

  Getinjo sot është një nga artistët më të dashur në vendin tonë.

  Rrugëtimi në këtë industri për të nuk ishte dhe i lehtë, por me shumë suksese në fund.

  Getinjo sot feston ditëlindjen e 33-të dhe ka një falënderim për Zotin për arritjet e dij deri këtu.

  “Me daten 13.06.1991 isha nje foshnje e sapo lindur qe erdhi ne kete bote duke qajt me ze! Sot mbusha 33 vite jete dhe po buzeqeshi☝🏼 Falemnderimi dhe lavderimi shkon veten per madherine e lartesuar,krijuesin e gjithçkaje,Zotin apsolut ! Elhamdulilah per secilen frymemarrje deri me sot🤲🏻❤️ “, ka shkruar reperi.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!