×
 • Show Time
 • Show Time

  Graciano hapi Kutinë e Pandorës në Big Brother VIP Albania, këta janë banorët që çoi në nominim

  Reporteri
  11 Shkurt 2024 | 10:02

  Graciano ka vendosur të hapë Kutinë e Pandorës duke japur më pas Zarfin e Bardhë dhe atë të Zi.

  Në Zarfin e Bardhë, banori i Big Brother VIP përfitoi një udhëtim çift.

  Ndërsa në Zarfin e Zi njoftohej se do të dërgonte në nominim tre persona.

  Graciano vendosi të hakmerret ndaj Romeos, duke e dërguar atë në nominim së bashku me mikun më të mirë, Elvisin (Lisi), dhe pëlqimin e tij, Heidin.

  Votimi është i hapur për publikun, për banorin që duan të shpëtojnë.

  Romeo u nervozua pas këtij veprimi dhe e quajti Gracianon “burracak dhe të paftyrë”.

  Kjo zgjedhje u shoqërua me komente të shumta nga banorët.

  Lisi tha se e priste këtë veprim të Gracianos, ndërsa Heidi deklaroi të kundërtën.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!