×
 • Show Time
 • Show Time

  Graciano publikon foton e parë pas daljes nga Big Brother Vip Albania, shfaqet krah së dashurës

  Reporteri
  21 Shkurt 2024 | 14:17

  Graciano Tagani u eliminua mbrëmë përfundimisht nga shtëpia e BBV3.

  Ani pse kjo eksperiencë e tij nuk zgjati shumë, Graciano krijoi mjaftë debate me disa prej banorëve në shtëpi. Mundësia e hapjes së Kutisë së Pandorës bëri që ai të krijonte edhe armiqësi me ata të cilët vendosi të nominoj Heidin, Romeon dhe Lisin.

  Vëmendje dha momenti kur Graciano u largua mbrëmjen e djeshme pa takuar asnjë banor.

  Megjithatë, ka takuar partneren e tij të dashur Argjirën, e cila dukej se e kishte pritur me padurim këtë ditë.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!