×
 • Show Time
 • Show Time

  Hisen Berisha i thotë Adelina Ismailit në emision: Këngën “Ushtrinë time do ta bëj” ma ke kushtuar mua

  Reporteri
  18 Prill 2024 | 9:20

  Deputeti i PDK-së, Hisen Berisha,  e ka pyetur këngëtaren dhe moderatoren Adelina Ismaili, nëse këngën “Ushtrinë time do ta bëj” ia ka kushtuar atij.

  Kur e ke këndu këngën ‘Një sykaltër shumë e desha’ a me të thanë kujt ia ke kushtu apo po folim konkretisht. Ma ke kushtuar mua sepse në atë kohë kam qenë duke e formuar ushtrinë, dhe më ke dënuar për ta çliruar Kosovën”. Pranoje në emision”,  thotë ai, pas çka pasojnë të qeshurat.

  Ndërkaq Ismaili tha se ka një histori tjetër mbi këtë këngë.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!