×
 • Show Time
 • Show Time

  U fut mbrëmë në Big Brother VIP Albania, policia hyn brenda dhe e arreston, ishte i dënuar me mbi 2 vite burgim

  Reporteri
  03 Mars 2024 | 13:12

  Rrugëtimi i Liamit i cili dhe u fut mbrëmë në BB VIP Albania, duket të ketë qenë i shkurtër, shkruan Reporteri.net.

  Ditën e sotme 44-vjeçari është arrestuar nga policia shqiptare.

  I njëjti dyshohet se kishte përvetësuar 17 bileta turistike për në Gjermani e për të cilat ai nuk kishte kryer pagesat, gjë e cila kishte ndodhur në vitin 2019.

  Liami ka qenë i dënuar me 2 vite e 6 muaj burgim për veprën penale “mashtrim” dhe sot është ekzekutuar urdhëri i lëshuar nga Prokuroria e Tiranës më 9 maj të 2022 për arrestimin e tij.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!