×
 • Show Time
 • Show Time

  Ish-fituesi i Big Brother flet për sherrin me Arbana Osmanin, ka të bëjë me Bora Zemanin

  Reporteri
  10 Prill 2024 | 14:17

  Ish fituesi i Big Brother Albania, Anaid Kaloti ka pranuar së fundmi një pyetje në Instagram, rreth një zënke me moderatoren e mëparshme të këtij formati, Arbana Osmani, shkruan Reporteri.net.

  Anaidi është pyetur për arsyen pse është zënë me të, dhe ai nuk ka hezituar të tregoj se si qëndron e vërteta sipas tij.

  Ai ka thënë se e gjitha ka ndodhur pasi i kishin dërguar tre drona Donaldit, në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania, e që ata drona kishin të bënin me ditëlindjen e Bora Zemanit atë ditë.

  “Na futi në black-list Top Channel. Pasi i dërguam Donaldit 3 parashuta për ditëlindjen e Bora Zemanit”, ka thënë Anaidi./Reporteri.net/

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!