×
 • Show Time
 • Show Time

  Juliana Nura me akuza të forta ndaj Ilir Shaqirit

  Reporteri
  07 Dhjetor 2023 | 8:42

  Modelja Juliana Nura u eleminua nga spektakli “Dancing with the Stars Albania”. Ajo është shprehur e zhgënjyer për vendimet e jurisë dhe veçanërisht me Ilir Shaqirin. Juliana Nura dhe Dion Gjinika përfunduan rrugëtimin e tyre javën e kaluar.

  Juliana pas përjashtimit u shpreh se ishte e shokuar kur juria vendosi se ishte ajo që duhej të largohej atë mbrëmje. Sipas saj ishte diçka që nuk e priste dhe nuk e meritonte.

  Tani që kanë kaluar disa ditë, Juliana gjatë intervistës u pyet nëse nëse është penduar për deklaratat e saj, mirëpo ish-konkurrentja e përforcoi atë që ka shprehur më herët duke shtuar se nuk i pëlqejnë aspak shakatë seksiste të Ilirit në emision.

  “Unë jam një person që kur e flas diçka i rri mbrapa dhe nuk e them pa patur baza. Ashtu e them edhe tani, Iliri është shumë njeri negativ dhe nuk më pëlqen fare me ‘sex jokes’ që bën ai.”

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!