×
 • Show Time
 • Show Time

  Kënga e Ledrit dhe Geasy-t po thyen rekord, bëhet trend në këto shtete të botes

  Reporteri
  16 Prill 2024 | 17:10

  Kënga e ikonës së hip-hopit, Ledri Vula me Geasy-n po thyen rekorde të dëgjueshmërisë.

  Ky projekt ka arritur të grumbulloi, miliona klikime menjëherë pas publikimit.

  E bashkimi i dy ikonave te muzikës nuk kishte si të ishte ndryshe.

  “Thuj” bëhet kënga më e dëgjuar në Shqipëri, Gjermani, Itali, Zvicer si dhe në Mbretërinë e Bashkuar.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!