×
 • Show Time
 • Show Time

  Këta janë dy banorët që u larguan mbrëmë nga BB VIP Albania

  Reporteri
  25 Shkurt 2024 | 9:17

  Artisti dhe balerini i njohur, Albi Nako, ka përfunduar garën për çmimin e madh.

  Në televotim me të gjithë djemtë e tjerë të shtëpisë, pasi Sara zgjodhi djemtë e jo vajzat, përmes zarfit të zi të “Kutisë së Pandorës”, rezultoi më i votuari.

  Përveç Albit, Arta është barorja e dytë që ka dalë nga shtëpia e Big Brother mbrëmë, duke lënë në mes ëndrrën për të vazhduar rrugëtimin drejt çmimit të madh.

  Largimi i Artës në televotimin e dytë me pyetjen: “Kë doni të shpëtoni?” ka lënë banorët si Rike, Vesa dhe Romeo të përlotur, për shkak të raportit te mirë miqësor.

  “Shumë e bukur për mua si eksperiencë, por është jashtëtokësore. Kur je brenda aty, duket që shumica e banorëve kanë hyrë në një trajnim për të pasur një sjellje të caktuar. E di që jashtë nuk mundet të kuptohet. Më shumë lojtar dhe tregon veten më pak se të tjerët? Më ka ndodhur me Ilnisën që e ka bërë personazhin e vërtet, por ka raste që tregon personalitetin e saj”, tha Arta pas eliminimit. Jam e lumtur që nuk u ktheva dhe mos u mërzitni. Qëndroni të fortë, vazhdoni sa më shumë të mundeni në debate, ama mos shani, por më shumë argumente”, ishte mesazhi i Artës për banorët.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!