×
 • Show Time
 • Show Time

  Kush mund të largohet nesër nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar

  Reporteri
  26 Shkurt 2024 | 10:04

  Sara, Gazi, Egla dhe Juli janë katër banorët e Big Brother VIP në nominim këtë javë, të cilët e pësuan si pasojë e shkeljes së rregullave.

  Njëri prej tyre do lë shtëpinë të martën dhe ka dyshime të mëdha se cili mund të largohet.

  Në rrjete sociale, më të rrezikuar janë parë Gazi dhe Sara, kurse pas tyre Egla e Juli.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!