×
 • Show Time
 • Show Time

  Kush u largua mbrëmë e kush janë pesë finalistët e Big Brother VIP Albania

  Reporteri
  19 Maj 2024 | 9:24

  Franceska Murati ishte banorja e cila ndërepreu rrugëtimin e saj në shtëpinë e Big Brother VIP Albania, shkruan Reporteri.net.

  Murati arriti deri në gjysëm finale të këtij edicioni të BBVIP Albania.

  Egla, Meritoni dhe Heidi u shpallën tre finalistët e tjerë që iu bashkuan Romeos dhe Julit, të cilët ishin shpallur më herët.

  Finalja e këtij edicioni është të shtunën e 25 majit./Reporteri.net/

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!