×
 • Show Time
 • Show Time

  Ledri e Geasy lansojnë ‘bombën’ e vitit

  Reporteri
  31 Mars 2024 | 16:29

  Dyshja e hip-hopit Ledri Vula dhe Geasy kanë publikuar hitin e ri, shkruan Reporteri.net.

  “Thuj” titullohet kënga e cila është vizualizuar me një videoklip të veçantë.

  Për tekstin dhe melodinë janë kujdesur vet artistët ndërsa për video është kujdesur Entermedia. Për miksimin, muzikën e producimin Big Deal Records.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!