×
 • Show Time
 • Show Time

  Linda Halimi: Janë shtuar me bereqet abonuesit në “OnlyFans”

  Reporteri
  21 Maj 2024 | 13:26

  Këngëtarja, Lindita Halimi së fundmi ka shpalosur detaje të ndryshme nga jeta profesionale dhe ajo personale.

  Pos tjerash, Linda ka folur mbi eksperiencën në shtëpinë e Big Brother.

  Ajo ka zbuluar sesi e ka pritur familja e saj lojën që artistja bëri përgjatë BBVK dhe çfarë i kishte penguar familjarëve.

  Madje, Linda ka folur edhe rreth OnlyFans, duke theksuar faktin se numri i abonuesve ishte rritur dukshëm pas daljes nga ai format.

  Video:

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!