×
 • Show Time
 • Show Time

  Lladrovci vlerëson lart dhe u jep mirënjohje dy artistëve, Medës dhe Gold AG

  Reporteri
  20 Nëntor 2023 | 18:51

  Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, sot kishte mysafirë dy artistë të mirënjohur, Mehdin Pergjeçaj – Meda dhe Arian Agushi – Gold Ag, të cilëve ju dha mirënjohje.

  “Mirënjohja për artistët që po i përjetësojnë personalitetet e historisë tonë të re dhe të kaluarën tonë është edhe mirënjohje për publikun që përcjell këta artistë”, ka deklaruar Lladrovci.

  Postimi i plotë:

  Dy artistëve të shquar të cilët historinë tonë të re e kanë pasqyruar me atdhedashuri e pasion në krijimtarinë e tyre muzikore, Mehdin Pergjeçaj – Meda dhe Arian Agushi – Gold Ag, ua dhashë nga një mirënjohje.
  Mirënjohja ime për Medën e Gold Ag, është e lidhur edhe me bashkëpunimin gjatë muajit të mërgatës, të cilët kanë ardhur në Drenas për të kënduar para mijëra qytetarëve.
  Mirënjohja për artistët që po i përjetësojnë personalitetet e historisë tonë të re dhe të kaluarën tonë është edhe mirënjohje për publikun që përcjell këta artistë.

   

  View this post on Instagram

   

  A post shared by Ramiz Lladrovci (@rlladrovci)

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!