×
 • Show Time
 • Show Time

  Megjithatë, publikohet podcasti i Afronës me Bleron

  Reporteri
  25 Qershor 2024 | 18:43

  Është publikuar podcasti i Bleros dhe Afronës, promo e së cilit nxiti shumë reagime e kureshtje në publik.

  “Pse nuk na ka funksionuar martesa Blerim?” Kjo ka qenë njëra ndër pyetjet e Afronës për Bleron.

  “Sepse mendoj prej disa vendimeve të mija personale, të cilat nuk kanë qenë të matura, s’kanë qenë të duhura, besoj që kanë qenë gabim”,

  “Unë mund të them arsyeja pse nuk na ka funksionuar është pjesë shumë e madhe e imja, gabimi im”, është shprehur Blero.

  Më poshtë mund ta shihni videon e plotë me diskutimet e tyre.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!